Pranie dywanów i tapicerek

Do prania tekstyliów wykorzystujemy jedną z najskuteczniejszych technik jaką jest metoda "ekstrakcyjno-natryskowa" czyli nanoszenie preparatu i jednoczesne odsysanie go za pomocą ekstraktora piorącego co w połączeniu z silną chemią (RM 760) a zarazem delikatną dla materiału daje łączny efekt o głębokiej sile czyszczenia. Szczególnie odpowiednia do pokryć podłogowych tekstylnych, dywanów i tapicerek. W efekcie zostają usunięte resztki jedzenia i tłuste plamy, zacieki po nikotynie i inne zanieczyszczenia.

Dodatkową usługą jest dezynfekcja, pozwala ona na pozbycie się roztoczy, grzybów, pleśni oraz nieprzyjemnego zapachu. Po jednorazowej aplikacji dywan jest wolny od roztoczy przez około 6 miesięcy. Stosuje się od razu po praniu danej powierzchni.

Impregnowanie - długotrwała ochrona dla dywanów. Blokuje wchłanianie się brudu, wzmacnia włókna w dywanach, pokryciach podłogowych, meblach tapicerowanych, tapicerkach samochodowych i innych tekstyliach. Stosuje się od razu po praniu. Żywotność tak traktowanych tekstyliów jest przedłużona. Dzięki długotrwałej ochronie , odstępy pomiędzy czyszczeniami mogą być przedłużone.Transport dywanów

Transport dywanów jest usługą dodatkową i osobno płatną, stawka jest ściśle określona w regulaminie dostępnym w pralni. Transport nie obejmuje wnoszenia lub wynoszenia dywanów z mieszkania, nie obejmuje również zwijania i rozkładania. Sumując podjeżdżamy pod wskazany adres i czekamy na „chodniku”. Nie wnosimy i wynosimy dywanów.


Czyszczenie i zabezpieczanie podłóg twardych

Czyszczenie bieżące, gruntowne, doczyszczanie; lastriko, betonu, piaskowca, granitu, płytek ceramicznych i gresowych, posadzek przemysłowych oraz linoleum i PCV.

W przypadku bieżącego mycia używamy automatu szorująco - zbierającego, stosując odpowiedni środek do czyszczonej powierzchni jak i zabrudzenia.

W przypadku gruntownego czyszczenia, doczyszczania używamy ciężkich maszyn tarczowych a urobek zbieramy za pomocą odkurzaczy. Ważną sprawą jest dokładne rozpoznanie czyszczonej powierzchni, zastosowanie odpowiedniej metody i środka czyszczącego. Ułatwi nam to uzyskanie odpowiedniego efektu wizualnego i pozwoli na uniknięcie niespodzianek w postaci odbarwień, zmatowień czy po prostu niedoczyszczenia.